Close
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
Tlos Yakapark Alabalık Restaurant Cafe & Bar
Open Buffet

TLOS YAKAPARK ALABALIK RESTAURANT

Restoranımız 600 kişi kapasitelidir. Ulaşım için bir araç müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Taze alabalık, kızartma ya da fırında pişirme şekilleriyle sunulur. Ayrıca soğuk mezelerin, soğuk ve sıcak tüm içeceklerin servisleri de yapılmaktadır. Türk geceleri organize edilir. Restoranımız 1984’ten bu yana sizlere hizmet vermektedir ve yılboyunca günün 24 saati açıktır. 150 kişi için kapalı alan aktiviteleri de mevcuttur...


Barda içkilerinizi yudumlarken barı ortadan ikiye bölen bir kanalda  yüzen balıkları da izleyebilirsiniz. Çok hızlı ve adeta dans edercesine yüzen bu  balıkları seyretmenin tadına doyamayacaksınız!  Sohbet edip içkilerinizi yudumlarken akan suyun sesine kendinizi kaptıracaksınız.


Birçok turun mola verdiği, Tlos Yakapark’ta nice turist dinlenmekte ve günün yorgunluğunu atmaktadır. Tlos Yakapark’ta gözleme ve özel yapım ekmeği de içeren çeşit çeşit yerel tatlar da hizmetinize sunulmaktadır. Değirmenin üstündeki ahşap köşkleri çevreleyen taş sandalyelerde ve ahşap masalarda otururken arkadaşlarınızla sohbet ederek çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.